Вітаю Вас, Гість

Звіт директора НВК про роботу Подолянського НВК

у 2016-2017 н.р

 

 

На початку 2016-2017 навчального року в 9 класах школи навчалося 64 учнів. Навчальний рік закінчили 64 учні.

Педагогічний колектив школи налічує 20 учителів, з них 3– сумісника. Вищу категорію мають 5 чоловік, першу –7 чоловік , другу -1 чоловік , педагогічне звання , “старший учитель” – 3 чоловік, педагогічне звання « методист» 1 чоловік.

Учителі школи у своїй роботі використовують нові педагогічні ідеї, передовий досвід, інноваційні технології навчання.

Для обов’язкового здобуття початкової, основної та повної загальної середньої освіти в школі були створені необхідні умови, а саме:

- за учнями 1-4-х класів були закріплені класні кімнати, які забезпечені всім необхідним для проведення навчально-виховного процесу , обладнані ігрові куточки;

- за учнями 7-9-х класів були закріплені класні кімнати, які забезпечені всім необхідним для проведення навчально-виховного процесу;

- усі кабінети мають бібліотечки з необхідною навчально-методичною літературою;

- шкільна бібліотека забезпечувала всіх учнів школи необхідними підручниками, додатковою науково-методичною та художньою літературою, а вчителі школи мали змогу користуватися крім науково-методичної та художньої літератури ще й періодичними виданнями з фахових дисциплін;

- уроки фізичної культури і здоров'я проводились у спортивній кімнаті та на шкільному спортивному майданчику;

- школа має вихід до мережі Інтернет, що дає можливість учням користуватися її потенціалом;

- у кожній класній кімнаті та навчальному кабінеті обладнані куточки з національною символікою;

Школа обслуговує с. Подолянське та Віньківці-Кут.Складені списки дітей за віком, які уточнюються працівниками школи щорічно. У мікрорайоні школи немає дітей, що не навчаються або не працюють, сімей та учнів, які порушують вимоги щодо обов’язкового здобуття загальної середньої освіти.

У школі працювало 4 науково-методичних об’єднань учителів, а саме :

- МО вчителів початкових класів

- МО вчителів гуманітарного циклу

- МО вчителів природничого циклу

- МО класних керівників

 

Робота шкільних науково-методичних об’єднань була підпорядкована загальношкільній науково-методичній темі.

 

Педагогічний колектив школи підтримує дітей, які виявили схильності до вивчення окремих предметів. Щорічно у жовтні проводиться перший етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін, який виявляє найбільш обдарованих учнів. У 2016-2017 навчальному році в 1 (шкільному) етапі олімпіади брали участь 15 учнів 5-9-х класів. Призерами першого етапу стали 6 учнів. При підготовці до 2 (районного) етапу олімпіад з учнями-переможцями були проведені тренінги з предметів, додаткові заняття. Призові місця 2 (районного) етапу зайняли 5 учні.Крім того.

Переможці олімпіад усіх рівнів на святі “Останнього дзвоника” нагороджуються грамотами та дипломами.

У 2016-2017 навчальному році учнів 2-8,10-х класів мали навчальні досягнення високого рівня та нагороджені Похвальними листами “За високі досягнення у навчанні» 5 учнів .

Виконання Концепції національно- патріотичного виховання вимагає створення такої навчальної системи, яка б сприяла всебічному розвитку особистості дитини, найповнішому розкриттю та реалізації її природних нахилів і талантів, яка б формувала національну самосвідомість і готувала до життя, допомагала визначитися при виборі фаху. Система виховної роботи в школі спрямована на:

- організацію науково-методичної роботи з актуальних проблем виховання учнівської молоді;

- організацію учнівського самоврядування, співпрацю з дитячими та громадськими організаціями та об’єднаннями;

- співробітництво з громадськими, культурно-просвітницькими організаціями та об’єднаннями;

- сімейне виховання, педагогічний всеобуч батьків і громадськості;

- керівництво позаурочною діяльністю.

Упродовж 2016-2017 навчального року проводились різноманітні заходи щодо формування національної свідомості учнів, відновлення історичної пам'яті та становлення національної системи виховання, а саме:

- народознавчі заходи;

- традиційні спортивні змагання “Козацькому роду нема переводу”; « Козацькі розваги «

- тиждень української мови;

- Шевченківські дні;

- Дні здоров’я

- День учнівського самоврядування

- родинні свята до 8 Березня;

- Тиждень “За здоровий спосіб життя”;

- День довкілля “Здоров'я природи – здоров’я нації”;

- заходи до Дня Перемоги;

- заходи до Дня Матері;

- Тиждень початкової школи;

- інтелектуальна гра для учнів 1-4-х класів;

 

У школі для учнів 1-9-х класів організовано харчування. Гарячим харчуванням охоплено 100% учнів . Пільгове харчування надано 45 учням,

Медичне обслуговування учням школи надається працівниками ФАПу ( згідно договору) . Учні школи вчасно проходять медичні огляди, проводяться необхідні щеплення.

На дітей пільгових категорій сформований банк даних (дітей-інвалідів дитинства – 3, матері-одиначки – 1, сироти –1 , напівсироти – 1, багатодітні – 16,діти учасників АТО -3 ), проведені обстеження їх житлових умов. Дітям з категорійних сімей протягом навчального року надавались квитки на новорічні вистави, пільгове харчування та пільгові путівки на оздоровлення.

Продовжували роботу Координаційна рада та загальношкільний батьківський комітет. Батьки завжди беруть активну участь у шкільному житті: проводять профілактичну роботу проти шкідливих звичок, наркоманії та тютюнопаління, допомагають в організації лекцій та бесід з представниками правоохоронних органів та медичними працівниками, беруть участь та допомагають організовувати спортивні змагання. Рада школи у своїй роботі об’єднувала зусилля педагогічного, учнівського колективів і батьків на розвиток та удосконалення навчально-виховного процесу. Проведено 7 засідань, на яких розглядалися питання родинного виховання, організації харчування, медичного обслуговування. Обговорювались питання про навчальні досягнення учнів школи, про стан відвідування навчальних занять, про атестацію педагогічних працівників, про нагородження учнів школи Похвальними листами .